من و کتاب فرهنگ!

من و کتاب فرهنگ!

سه سال همراهی من با کتاب فرهنگ تجربه خوبی برام بود. میشه گفت کتاب فرهنگ یکی از اعضای خانواده ما شده. یه خانواده سه نفره. از این بابت خیلی خوشحالم. خوشحالم که کتاب فرهنگ سه ساله شده. خوشحالم که تو این سه سال چیزای بسیار خوبی از این برنامه یاد گرفتم. خوشحالم به نوعی در کنار دکتر زین العابدینی هستم.

حدودا دی ماه ۹۳ بود که به فکر راه‌اندازی سایتی برای کتاب فرهنگ افتادم. خیلی درگیرش شدم. البته از حق نگذریم یکی از علاقمندی‌های من این بود که سایت رو به بهترین نحو ممکن درست کنم. خدا رو شکر سایت کتاب فرهنگ با تمام سختی‌ها و مشقت‌هایی که داشت بالا اومد و قرار شد قبل از نوروز ۹۴ رونمائی بشه. شیرینی خاصی داشت. متاسفانه با تغییرات پی در پی تهیه کننده برنامه برای ما هم مشکلاتی پیش اومد که در صدد برطرف کردن آن هستیم. انشالله که هر چه سریعتر بتونم این مشکلات رو نیز برطرف کنم. خوشحالم باز هم به عنوان یکی از اهالی کتاب فرهنگ در خدمت اهالی فرهنگ و ادب هستم.


پی نوشت: کتاب فرهنگ یک برنامه رادیویی است که شنبه‌ها از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۵:۰۰ از رادیو فرهنگ پخش میشه.

ketabfarhang

احمد عابدی

کارشناس علم اطلاعات و دانش‌شناسی کارشناس کتابداری و اطلاع رسانی هستم. فعالیت‌های بنده شامل سازماندهی اطلاعات (فهرست نویسی و رده‌بندی، ارزیابی فنی و محتوایی وب‌سایت‌ها، مشاوره اطلاعاتی در طراحی وب‌سایت و نیز تامین‌کننده منابع علمی برای مراکز مختلف را نیز هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو